World > Romania > Galati

Galati

Most active cities : Galați Tecuci Ţiglina Costi

Today

1
1
Casa de Cultura a Sindicatelor

Saturday 21 April 2018

3
1
Ateneu Tecuci
3
0
Ateneu Tecuci

Sunday 22 April 2018

1
4
Teatrul Muzical Nae Leonard

Monday 23 April 2018

Thursday 26 April 2018

11
6
Teatrul Muzical Nae Leonard
1
0
Casa de Cultura a Sindicatelor

Friday 27 April 2018

2
3
Ateneu Tecuci
1
1
Ateneu Tecuci
1
2
Teatrul Muzical Nae Leonard
5
2
Complex Arts Galați - Restaurant Galați, Hotel Galați, Spa Galați

Saturday 28 April 2018

Sunday 29 April 2018

Saturday 5 May 2018

3
2
Teatrul Muzical Nae Leonard

Sunday 6 May 2018

2
1
Teatrul Muzical Nae Leonard

Thursday 10 May 2018

6
0
Teatrul Muzical Nae Leonard

Saturday 12 May 2018

8
17
Sala Sporturilor
Précédent12