World > Bulgaria > Ruse
Most active cities : Ruse

Today

17
8
Канев център - Русе
5
2
Драматичен театър "Сава Огнянов" - Русе

Tuesday 24 April 2018

1
1
Регионална библиотека "Любен Каравелов" - Русе
21
3
State Opera - Rousse
1
3
Драматичен театър "Сава Огнянов" - Русе

Wednesday 25 April 2018

2
6
Студентски съвет при Русенски университет

Thursday 26 April 2018

20
3
State Opera - Rousse

Friday 27 April 2018

Saturday 28 April 2018

7
18
Русенски университет "Ангел Кънчев"

Sunday 29 April 2018

Wednesday 2 May 2018

9
5
State Opera - Rousse

Friday 4 May 2018

6
1
State Opera - Rousse

Saturday 5 May 2018

10
15
Internationale Elias Canetti Gesellschaft

Sunday 6 May 2018

8
17
MAX Club Ruse

Tuesday 8 May 2018

7
18
Bulstrad Arena

Friday 11 May 2018

16
9
Българска Ащанга Йога Академия
Précédent12