World > Serbia > Kosovo

Kosovo

Most active cities : Priµtina

Tuesday 20 February 2018

6
3
Qendra për Zhvillim të Karrierës Universiteti i Prishtinës
5
14
Innovation Centre Kosovo
4
21
Atele Caffe

Wednesday 21 February 2018

Thursday 22 February 2018

1
1
E&E Consulting
2
0
Qendra për Zhvillim të Karrierës Universiteti i Prishtinës

Saturday 24 February 2018

3
7
European College of Kosovo

Sunday 25 February 2018

14
11
Salla e Kuqe / Red Hall

Tuesday 27 February 2018

1
2
Qendra për Zhvillim të Karrierës Universiteti i Prishtinës
2
2
European College of Kosovo
1
2
European College of Kosovo

Wednesday 28 February 2018

0
1
Qendra për Zhvillim të Karrierës Universiteti i Prishtinës

Thursday 1 March 2018

0
2
Qendra për Zhvillim të Karrierës Universiteti i Prishtinës

Sunday 4 March 2018

10
10
Pristina, Kosovo, Kosovo

Tuesday 6 March 2018

1
0
Qendra për Zhvillim të Karrierës Universiteti i Prishtinës

Wednesday 7 March 2018

1
0
Kosovalive

Thursday 8 March 2018

0
3
Vas Tour Kosova

Friday 9 March 2018

Sunday 11 March 2018

1
3
Dilloni Benz-Palestra Sportive

Monday 26 March 2018

Précédent12