World > Slovenia > Nova Gorica > Nova Gorica

Nova Gorica

Tuesday 27 February 2018

Wednesday 28 February 2018

14
11
Kulturni dom Nova Gorica

Thursday 1 March 2018

1
0
Fundacija za dobro ljudi in narave
13
5
Območna obrtno-podjetniška zbornica Nova Gorica

Friday 2 March 2018

7
1
Kulturni dom Nova Gorica

Tuesday 6 March 2018

4
0
Fundacija za dobro ljudi in narave

Thursday 8 March 2018

2
1
Fundacija za dobro ljudi in narave

Saturday 10 March 2018

4
0
Kulturni dom Nova Gorica

Wednesday 14 March 2018

16
4
Goriška knjižnica Franceta Bevka

Thursday 15 March 2018

7
18
Fundacija za dobro ljudi in narave
4
0
Fundacija za dobro ljudi in narave

Saturday 17 March 2018

11
8
Kulturni dom Nova Gorica

Wednesday 21 March 2018

4
1
Fundacija za dobro ljudi in narave

Thursday 22 March 2018

1
0
Kulturni dom Nova Gorica

Friday 23 March 2018

Monday 26 March 2018

2
5
Fundacija za dobro ljudi in narave

Wednesday 28 March 2018

15
10
Fundacija za dobro ljudi in narave

Monday 9 April 2018

6
0
Fundacija za dobro ljudi in narave

Sunday 1 July 2018