World > Lithuania > Utena County > Utena

Utena

Saturday 25 March 2017

5
2
Utenos " LUCHI "
3
3
Laisvalaikio klubas

Today

Monday 27 March 2017

4
4
Utenos Dauniškio Gimnazija
18
7
Utenos kultūros centras

Tuesday 28 March 2017

3
1
Kūrybinių industrijų centras „Taurapilis“

Wednesday 29 March 2017

18
7
Utenos kultūros centras

Friday 31 March 2017

8
1
Kūrybinių industrijų centras „Taurapilis“

Saturday 1 April 2017

22
3
Utenos kultūros centras

Saturday 8 April 2017

2
1
Kūrybinių industrijų centras „Taurapilis“

Tuesday 11 April 2017

3
0
Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka

Friday 14 April 2017

20
5
Utenos kultūros centras

Friday 21 April 2017

Saturday 22 April 2017

9
0
Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka

Sunday 23 April 2017

11
2
Kūrybinių industrijų centras „Taurapilis“

Tuesday 25 April 2017

4
1
Utenos kultūros centras

Saturday 29 April 2017

3
0
Utenos Turizmo Centras

Saturday 13 May 2017

4
1
Stoties g. 39 ir Aušros g. 47,Utena

Saturday 20 May 2017

2
0
Stoties g. 39 ir Aušros g. 47,Utena

Monday 26 June 2017

1
1
Stoties g. 39 ir Aušros g. 47,Utena
Précédent12