World > Lithuania > Utena County > Utena

Utena

Wednesday 25 October 2017

13
3
Kino namai TAURAPILIS
4
1
Utenos sporto baras

Thursday 26 October 2017

8
2
Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka

Friday 27 October 2017

20
5
Utenos Dauniškio Gimnazija
1
0
Utenos AJC

Saturday 28 October 2017

21
4
Kūrybinių industrijų centras „Taurapilis“
17
8
Paletės Baras

Monday 30 October 2017

24
1
Utenos kultūros centras

Wednesday 8 November 2017

4
11
Utena Arena

Saturday 11 November 2017

18
7
Kūrybinių industrijų centras „Taurapilis“

Saturday 18 November 2017

7
5
POKŠT

Thursday 23 November 2017

Sunday 26 November 2017

2
3
Kūrybinių industrijų centras „Taurapilis“

Friday 1 December 2017

6
1
Kūrybinių industrijų centras „Taurapilis“

Sunday 10 December 2017