World > Latvia > Ogres Novads > Ogre
Most active cities : Ogre

Saturday 25 March 2017

Sunday 26 March 2017

22
2
Ogres Kultūras centrs

Wednesday 29 March 2017

22
3
Brīvības iela 15,Ogre
2
2
Ogres 1. vidusskola

Thursday 30 March 2017

10
14
Ogres Ezītis miglā

Saturday 1 April 2017

1
0
Harmonijasistaba.lv
3
3
Ogres novada sporta centrs

Wednesday 5 April 2017

Thursday 6 April 2017

6
8
Ogres Kultūras centrs

Friday 7 April 2017

4
1
Brīvības iela 15,Ogre

Saturday 8 April 2017

14
5
Brīvības iela 1,Ogre

Wednesday 12 April 2017

2
2
Ogres 1. vidusskola

Saturday 22 April 2017

8
3
Ogres Kultūras centrs

Monday 1 May 2017

17
8
Ogres Kultūras centrs

Saturday 13 May 2017

2
12
Ogre, Vidzeme, Lettonie

Saturday 27 May 2017

Saturday 26 August 2017

Friday 27 October 2017

6
1
Ogres Kultūras centrs