World > Latvia > Jelgava > Jelgava

Jelgava

Most active cities : Jelgava Liepare Abgunste Ziedonis

Today

Wednesday 13 December 2017

16
1
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
1
0
Latvijas Jauno Zemnieku klubs/Latvian Young Farmers' Club

Friday 15 December 2017

8
1
Tonuss
0
4
Melno Cepurīšu Balerija

Saturday 16 December 2017

1
0
Melno Cepurīšu Balerija
1
1
Melno Cepurīšu Balerija

Sunday 17 December 2017

16
9
Jelgavas Krekli

Tuesday 19 December 2017

12
0
Jelgavas Kultūras nams

Saturday 23 December 2017

22
3
Jelgavas Kultūras nams

Tuesday 26 December 2017

1
0
Jelgavas Kultūras nams

Wednesday 27 December 2017

22
3
Zemgales Olimpiskais centrs

Thursday 28 December 2017

4
1
Jelgavas Mūzikas vidusskola

Friday 29 December 2017

18
6
Zemgales Olimpiskais Centrs
16
3
Zemgales Olimpiskais centrs
4
5
Melno Cepurīšu Balerija

Saturday 30 December 2017

0
1
Melno Cepurīšu Balerija

Wednesday 3 January 2018

2
2
Jelgavas Kultūras nams
Précédent12